-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Vetoquinol DRONSPOT dla średnich kotów (2,5-5kg) Vetoquinol
Nowość
Symbol:
58.95
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3605870104598 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Preparaty na odrobaczanie |
| Waga kota | 2,5-5 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 21mm |
| Wysokość | 108mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.