-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Trovet HLD kot 2,5kg TROVET
Symbol:
82.36
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8413037434816 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Białko | 30,5% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 257mm |
| Długość | 287mm |
| Wysokość | 112mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.