-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył 13kg 30L (WYPRZEDAŻ) CERTECH
78.47
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905397018735 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | CERTECH Super Benek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Pojemność | 30 l |
| Waga produktu | 13 kg |
| Cechy | Niezbrylający, niepylący |
| Materiał | Granulat silikonowy |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Szybko wchłanialne | Tak |
| Kategoria produktu | Żwirek silikonowy |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 250mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wdychać pyłu.
• Unikać kontaktu z oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.