-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
PURINA FELIX Sauce Gravy Liquid Chicken/Turkey6x40g PURINA NESTLE
Symbol:
16.05
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8445291990197 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 6 x 40g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Główny smak | Mix smaków |
| Seria | PURINA Felix |
| Białko | 3,2% |
| Włókna surowe | 0,08% |
| Zawartość wilgoci | 93,8% |
| Popiół surowy | 0,45% |
| Zawartość tłuszczu | 0,3% |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 130mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.