-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ollo Plus Kolagen Kaczka 400g puszka dla psa OLLO
Symbol:
9.61
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905567513930 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 400 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Dla diet eliminacyjnych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Główny smak | Kaczka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Seria | OLLO Plus |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Popiół surowy | 3% |
| Białko | 10% |
| Zawartość wilgoci | 78,5% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 70mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.