-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Josera JosiCat Sterilised Classic 15kg+3kg JOSERA
Symbol:
185.27
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4032254795988 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 18 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Białko | 32% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Popiół surowy | 6,6% |
| Włókna surowe | 4% |
| Szerokość | 635mm |
| Długość | 392mm |
| Wysokość | 203mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.