-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
HILL'S Feline c/d - saszetka 85g Hill's
Symbol:
5.75
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 052742340609 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Zawartość tłuszczu | 3,9% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Białko | 8,6% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.