-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Game Dog Krill Oil Kwasy Omega-3 Suplement dla psów 60 kapsułek GAME DOG
Symbol:
54.68
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904730806169 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Waga produktu | 200 g |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroba zwyrodnieniowa stawów |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność serca |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Białko | 0 % |
| Włókna surowe | 0 % |
| Popiół surowy | 0 % |
| Zawartość tłuszczu | 99% |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 100mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.