-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BRIT Premium by Nature Kitten White fish - mokra karma dla kota - 100 g Brit
Symbol:
2.54
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8595602548637 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 100 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Biała ryba |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek zwierzęcia | Kocięta |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez soi | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | BRIT Premium by Nature |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Białko | 9,5% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.