-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BOZITA Large Wheat free Salmon - sucha karma dla kotów dużych i długowłosych - 2kg (WYPRZEDAŻ) BOZITA
43.96
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7311030316218 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu | 2 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Omega-6 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Biotyna |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Omega-3 |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Ryba |
| Nie zawiera ziarna | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Struktura kości |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Ilość sztuk | 1 |
| Fosfor | 1,1% |
| Zawartość witaminy E | 650 mg/kg |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość L-karnityny | 50 mg/kg |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Zawartość magnezu | 0,4% |
| Metaboliczna energia (ME) | 1631 kcal/kg |
| Białko | 31% |
| Zawartość witaminy A | 25000 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1800 IU/kg |
| Wapń | 1,2% |
| Zawartość jodu | 0,5 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,2 mg/kg |
| Zawartość tauryny | 2000 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 220mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.