-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
BOZITA Indoor & Sterilised Chicken - sucha karma dla kotów wysterylizowanych - 2kg BOZITA
Symbol:
57.02
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7311030317215 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Koty niewychodzące |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kot niewychodzący |
| Popiół surowy | 7% |
| Białko | 32% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 190mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.