-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ALEGIA przysmak Banany suszone 50g Alegia
5.69
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902768661521 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Kategoria produktu | Kolby i przysmaki |
| Waga produktu | 50 g |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Owoce |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla królika |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 80mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt.
• Chronić przed dziećmi.
Dane producenta
Alegia sp. z o.o.
Tokarska 18
20-210 Lublin
Poland
573 073 615
biuro@alegia.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.