-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ALEGIA Pędy Topinamburu 80g Alegia
7.40
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23.3 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901912230996 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Waga produktu | 80 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Rośliny |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Kategoria produktu | Kolby i przysmaki |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 110mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed dziećmi.
• Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Dane producenta
Alegia sp. z o.o.
Tokarska 18
20-210 Lublin
Poland
573 073 615
biuro@alegia.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.